Aktualności

Horeca i Ogród – nowy dział naszej firmy

  10-09-2018
Horeca i Ogród – nowy dział naszej firmy

Dzielimy się radosną wiadomością – firma Godkowie rozszerza swojądziałalność. Do naszej oferty dołączają produkty skierowane do branży Horeca – asortyment grillowy Muurikka z Finlandii oraz paleniska do gotowania na świezym powietrzu OFYR z Holandii. 

Po 10 latach działalności, będąc już ekspoertami w branży kominkowej, poczuliśmy potrzebę rozkoszowania się magią ognia także poza murami domów. Z miłości do ognia, dobrego jedzenia i wspólnego gotowania na świeżym powietrzu zostaliśmy partnerami producentów unikalnego sprzętu gastronomicznego i wyłącznym importerem ich produktów w Polsce. 

MUURIKKA to fińska marka, najbardziej rozpowszechniony i znany producent asortymentu
grillowego w Skandynawii. Prosta budowa i solidne wykonanie są gwarancją niezawodności.

OFYR wyprodukowane w Holandii genialne w swej prostocie palenisko do gotowania na świeżym powietrzu. OFYR stawia na wyjątkową funkcjonalność i piękny design. Zawodowych kucharzy
z całego świata zachwyca jego wszechstronność, prostota i efektywność.
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym szefem kuchni, restauracją, hotelem, czy masz duży ogród lub balkon – mamy Cię! 
OFYR jednoczy ludzi – sprawia, że goście chcą gotować wspólnie z Tobą i daje im niepodobne do żadnych innych doznania kulinarne.


Galeria