Sommerhuber GmbH

Akcesoria grillowe OPA & MUURIKKA

 

Grille gazowe

MUURIKKA pochodzi z Finlandii. Grille gazowe są wyjątkowe ze względu na możliwość grillowania z użyciem patelni i innych akcesoriów, co pozwala na zdrowe grillowanie. Wyjątkowość grilli Muurikka to zasługa patelni, podgrzewanej palnikiem. Podczas grillowania potrawy nie mają kontaktu z ogniem – koniec z uciążliwym tłuszczem kapiącym prosto na ruszt i spadającymi kawałkami jedzenia! Grille gazowe MUURIKKA rozpalają się błyskawicznie. Całość wykonana jest z solidnej jakości materiałów, przez co świetnie sprawdzają się nie tylko jako grille ogrodowe czy na taras, ale też w trudniejszych warunkach, jak na biwaku, campingu i wycieczkach survivalowych. Prosta budowa i solidne wykonanie są gwarancją niezawodności.

Wędzarki

Wędzarki elektryczne MUURIKKA to grill i wędzarka w jednym. Wędzarka to idealne urządzenie do wędzenia i gotowania ryb, mięsa, kiełbas lub warzyw. Nadają potrawom wędzonego smaku i aromatu bez konieczności rozpalania ognia. Grillowanie w wędzarce jest zdrowe – bez zbędnego tłuszczu i chemii. Dzięki wędzarkom MUURIKKA smakiem wędzonych potraw można delektować się przez cały rok.

Patelnie

Patelnie MUURIKKA już od pół wieku są niezwykle popularne w całej Skandynawii. To niezastąpione narzędzie w codziennym życiu Finów podczas prac w lesie i nad jeziorami. Patelnie na grillach gazowych Muurikka pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, które nie kapią na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych. Patelnia o średnicy 120 cm świetnie sprawdza się w gastronomii. Ogrom­na sze­ro­kość i po­jem­ność aż 42 li­trów po­zwa­la przy­go­to­wać po­si­łek dla kil­ku­dzie­się­ciu osób.

Akcesoria OPA

Akcesoria OPA to grupa naczyń kuchennych oraz noży ze stali nierdzewnej, które łączą w sobie tradycje gotowanie z nowoczesną kuchnią. Żeliwne naczynia pozwalają smacznie i soczyście przyrządzać potrawy. Akcesoria OPA mają szerokie zastosowanie od tradycyjnej kuchni przez grille i paleniska ogrodowe.


Galeria