Sommerhuber GmbH

Firma Godkowie

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży kominkowej pozwoliło nam na podjęcie decyzji o utworzeniu własnej działalności i firmowanie jej własnym nazwiskiem. Firma GODKOWIE powstała 2008 roku i od tej pory nasze działania skoncentrowane są na rozwoju i satysfakcji naszych klientów. Jesteśmy dumni i usatysfakcjonowani, że nasza praca i działanie znajduje odzwierciedlenie na rynku polskim i zagranicznym. Jako firma kładziemy duży nacisk na rozwój w kierunku branży nowoczesnego zduństwa i kominkowej oraz funkcjonalnego i optymalnego użycia proponowanych przez nas projektów. Mając na celu wspieranie rozwoju polskiej działalności kominkowo-zduńskiej jesteśmy otwarci na nowe trendy jak i na potrzeby naszych Klientów w Polsce.

Należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie oraz jako jedyna Firma w Polsce jesteśmy członkiem Austriackiego Stowarzyszenia Zdunów.

Dzięki naszej wiedzy i praktyce staramy się na co dzień doradzać Państwu w doborze najlepszych rozwiązań w Państwa domu. Nasze rozwiązania są nowatorskie, a zarazem praktyczne i funkcjonalne. Nasze zaangażowanie zaowocowało nagrodami.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy centrum szkoleniowe, dzięki któremu możemy w przyjemnej atmosferze przekazywać wiedzę naszym klientom. Zapewniamy wykłady fachowców będących autorytetami w branży kominkowo-zduńskiej. Swoją wiedzę wykorzystujemy również w praktyce, tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów i realizujemy je. W ten sposób zapewniamy profesjonalna i całkowitą obsługę klientów.

Szczególny nacisk kładziemy na fachową i życzliwą obsługa klienta - zarówno w bezpośrednim kontakcie, jak i na naszej stronie internetowej.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną wszystkich głównych towarów, najbardziej znanych producentów technologii zduńskiej i kominkowej.

Oferujemy Państwu porady eksperta sprzedaży, pomocy technicznej i projektowej oraz wszelkie informacje dotyczące produktów w tym prospekty i karty techniczne.

Nasza siła leży w doświadczeniu i wiedzy.


Wyróżnienia:

2016
Podczas konkursu INSPIRACJE 2016 jury składające się z projektantów wnętrz, architektów, reprezentantów instytucji związanych z dizajnem, którzy na co dzień współpracują z magazynem Świat Rezydencji Wnętrz & Ogrodów. W/w jury doceniło designe leżanki Sommerhuber - enJOY, którą oferuje nasza Firma. Ciepło płynące z leżanki enJOYdaje wyjątkowy relaks i odprężenie w stylu Spa. Konkurs INSPIRACJE 2016 został zorganizowany przez Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów oraz Wydawnictwo Koncept. Dzięki tej inicjatywie wydawnictwa w/w magazynów chciały w sposób szczególny wyróżnić produkty wykończenia, wyposażenia i aranżacji wnętrz, o najwyższej jakości i oryginalnym wzornictwie, nadając im tytuły INSPIRACJE 2016 i INSPIRACJE 2016 WYRÓŻNIENIE.

Nagroda „Płomień Roku 2016" przyznana przez Świat Kominków w ka­te­go­rii Fir­ma Ro­ku dla fir­my GODKOWIE - han­del i usłu­gi.

Nominacja „Pło­mień Ro­ku 2016” przyznana przez Świat Kominków w ka­te­go­rii Fir­ma Ro­ku dla fir­my HOXTER - pro­duk­cja - której Firma Godkowie jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski.

Nominacja „Pło­mień Ro­ku 2016” przyznana przez Świat Kominków w ka­te­go­rii Pro­dukt Ro­ku dla fir­my HASE - wzor­nic­two, styl i es­te­ty­ka - której Firma Godkowie jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski.

2015
„Brązowy Płomień Roku 2015"(zobacz) w kategorii Firma Roku dla firmy HOXTER, której firma GODKOWIE jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski.Zobacz List Gratulacyjny

"Srebrny Płomień Roku 2015"(zobacz) w kategorii PRODUKT ROKU - technika i bezpieczeństwo za piec Biofaueraum plus firmy RATH.Zobacz List Gratulacyjny

"Złoty Płomień Roku 2015" (zobacz) w kategorii PRODUKT ROKU - Wzornictwo, Styl, estetyka za piec serię ceramiki kaflowej IForm. Zobacz List Gratulacyjny

2014
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na najładniejszy kominek, piec, organizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki Polskie

Na­gro­da „Srebrny Pło­mień Ro­ku 2014” przy­zna­na przez Świat Ko­min­ków w ka­te­go­rii Fir­ma Ro­ku dla Fir­my Ho­xter, któ­rej Fir­ma God­ko­wie jest wy­łącz­nym przed­sta­wi­cie­lem na ry­nek pol­ski. Zobacz List Gratulacyjny

Na­gro­da „Brą­zo­wy Pło­mień Ro­ku 2014” przy­zna­na przez Świat Ko­min­ków w ka­te­go­rii Pro­dukt Ro­ku 2014 dla Fir­my Ortner za piec Eckgrundofen 9. Zobacz Dyplom ORTNER

2013
Nagroda „Płomień Roku 2013" przyznana przez Świat Kominków w kategorii Firma Roku dla Firmy Hoxter, której Firma Godkowie jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski.

Nagroda "Brązowy Płomień Roku 2013" przyznana przez Świat Kominków w kategorii Produkt Roku 2013 dla Firmy Sommerhuber.

2011
Nagroda „Płomień Roku 2011" przyznana przez Świat Kominków w kategorii Polska Mała i Średnia Firma Roku 2011.

2010
Wyróżnienie „Płomień Roku 2010" przyznana przez Świat Kominków w kategorii Rath Firma Roku 2010 oraz Hoxter Debiut Roku, której Firma Godkowie jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski.

2008
Wyróżnienie „Płomień Roku 2008" przyznana przez Świat Kominków w kategorii Debiut Roku 2008 na Firmy Godkowie oraz wyróżnienie Polska Mała i Średnia Firma Roku 2008. 

 


Galeria