Aktualności

Targi Horeca 2018 z grillami Muurikka

  09-11-2018
Targi Horeca 2018 z grillami Muurikka

Tworzenie kominków to jedna z naszych pasji – kolejną są spotkania z bliskimi i wspólne przyrządzanie smacznych i zdrowych potraw. Dlatego tak bardzo zachwyciły nas paleniska OFYR oraz grille Muurikka, które pozwalają czerpać ogromną przyjemność i satysfakcję z gotowania. W dniach 7-9 listopada 2018 uczestniczyliśmy Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA W Krakowie. 

Na naszym stoisku z produktami MUURIKKA nasz kulinarny wirtuoz, Artur Kupczyk, oczarował wszystkich swoją kulinarną magią podczas pokazu live cooking. W rolach głównych: wędzarka PRO oraz patelnia o średnicy 100 cm.

Więcej o produktach Muurikka w naszej ofercie na www.pieczeniedomowe.pl.

MUURIKKA – to fińska marka, najbardziej rozpowszechniony i znany producent asortymentu grillowego w Skandynawii, gdzie tradycja grillowania na stalowych patelniach trwa już ponad czterdzieści lat. Patelnia Muurikki jest niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu Finów podczas prac w lesie i nad jeziorami. Skandynawowie są miłośnikami wędzonych ryb, dlatego Muurikka to również wędzarki elektryczne służące do wędzenia ryb, mięsa i warzyw. Taki sposób przyrządzania potraw jest prosty, a potrawy posiadają niezwykle aromatyczny smak i zapach. Grille Muurikka świetnie sprawdzają się w ogrodzie, tarasie czy na balkonie. 

w Na Targi Horeca nasz kulinarny wirtuoz pokazał, co można wyczarować z wędzarką i patelnią Muurikka. Spójrzcie na te pyszności – skusilibyście się?

Zapraszamy do pobrania Katalogu Muurikka


Galeria