Hoxter GmbH

Kominki elektryczne LED BRITISH FIRES

Kominki elektryczne od British Fires to ekskluzywne połączenie pomysłowości i kunsztu. Wyznaczają nowy standard dla ognistych płomieni LED i ogrzewania elektrycznego w mieszkaniu.

Oferta British Fires www.britishfires.com

 

Widok na las

Wielokrotnie nagradzana technologia płomieni LED robi piorunujące wrażenie realnego ognia. Ręcznie malowane ceramiczne kłody drewna ze standardowego wyposażenia są wierną kopią polan z Parku Narodowego New Forest w Wielkiej Brytanii.
* wyposażenie standardowe

Blask diamentu

Światło może w magiczny sposób wpływać na piękno realistycznych płomieni. Podłoże paleniska można zmienić, dodając kryształki. Po wybraniu pożądanego koloru światła – pomarańczowego, różowego lub niebieskiego, blask diamentowych kryształów tworzy niesamowity nastrój.
* wyposażenie standardowe

Naturalne Drewno Deluxe

Kominek można wznieść  na jeszcze wyższy poziom realizmu, decydując się na Naturalne Drewno Deluxe. To prawdziwe dębowe kłody, staranie wybrane, o różnych rozmiarach, które umieszcza się na leśnej ściółce, składającej się z kory, gałązek i zrębków drewna. Tak przygotowane podłoże zalewa się żywicą i utwardza w piecu, by na stałe przymocować polana. To najbardziej realistyczne palenisko w kominku elektrycznym.
*dodatkowa opcja za dopłatą

Montujesz jak chcesz

Kominek z szybą prostą, narożną czy trójstronną? Możesz o tym decydować samemu – większość modeli dostarczana jest z trójstronną szybą i specjalnymi płytkami, dzięki którym sam stworzysz opcję, najbardziej pasującą do Twojego wnętrza.

Ciepło dzięki powietrznej kurtynie

Opatentowana technologia kurtyny powietrznej wykorzystuje proces cyrkulacji chłodniejszego i  dystrybucji ogrzanego powietrza za pośrednictwem podwójnego  ujścia, który jest dyskretnie umieszczony nad szybą, co przekłada się na skutecznie i szybko ogrzaną przestrzeń. Programowalny kalendarz może włączać grzejnik i zapewniać ciepło w każdy dzień tygodnia.

Pełna kontrola

Pilot zdalnego sterowania łączy Cię z kominkiem. Przyciski z ikonami pozwalają wejść w interakcję z ogniem. Wybierz jedno z czterech ustawień, aby dostosować płomienie do swojego nastroju. Obserwuj, jak płomienie zmieniają jasność i wysokość. Przejdź przez wszystkie trzy kolory paleniska , z których każdy zapewnia niepowtarzalny styl. Włącz starannie rozmieszczone światła punktowe, by uwydatnić każdy szczegół  w kominku.


Galeria