Szkolenia zrealizowane

Godkowie i Ortner - szkolenie dla polskich firm

  07-12-2011
Godkowie i Ortner - szkolenie dla polskich firm

W dniach 3 do 4 listopad 2011 r firma GODKOWIE zorganizowała ze swoim zagranicznym partnerem ORTNER szkolenie dla polskich firm. Szkolenie odbyło się w pobliżu siedziby firmy GODKOWIE tj. w Restauracji PUSTELNIK w Wiśle Małej, gdzie uczestnicy mogli skorzystać z noclegów.

Szkolenie było dwudniowe. W pierwszym dniu część szkolenia była poświęcona teoretycznej prezentacji wszystkich produktów ORTNER natomiast druga część dnia zawierała praktyczną prezentację produktów ORTNER.
Drugi dzień szkolenia poświęcony był wykańczaniu kominków i pieców metodą FRESCO. Tak jak w przypadku pierwszego dnia część czasu poświęcona była teorii, a druga część praktyce.
Osoby, które były chętne na zakup zestawu do pracy z FRESCO mieli możliwość indywidualnej pracy z FRESCO.
Podczas drugiego dnia szkolenia dodatkową atrakcją była możliwość udziału w świetnym wykładzie Pani psycholog Marii Kerth na temat: "4 kroki na drodze do udanych przedsięwzięć (osobistych i służbowych)".
Zadowoleni uczestnicy po tylu atrakcjach i po odebraniu certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu w piątkowe popołudnie wyjechali do domów.


Galeria