Aktualności

Wizyta GODKOWIE - Dni otwarte firmy J&R INSPIRE - Słowacja

  28-06-2013
Wizyta GODKOWIE - Dni otwarte firmy J&R INSPIRE - Słowacja

Było nam niezmiernie miło skorzystać z zaproszenia firmy J&R INSPIRE ze Słowacji na Dni Otwarte pod nazwą, które odbyły się 30-31 maja 2013 w urokliwym miejscu w Sekierskiej Dolinie.

Nasza firma została przyjęta bardzo serdecznie i cieszymy się, że jako jedyna firma z Polski mogliśmy uczestniczyć w tej imprezie.

Poza urokliwym miejscem i cudownymi ludźmi mieliśmy możliwość spotkania wielu firm z zagranicy z którymi współpracuje nasza firma. Firmy te przygotowały bardzo interesujące stosika zawierające ich najważniejsze towary.
Własne stoiska miały firmy: BRUNNER, SPARTHERM, JEREMIAS, HOXTER, ORTNER, RATH, WGS, PISLA, FIRECONTROLS, PALETTECAD, KAUFMANN, SOMMERHUBER, THE FLAMME, HEIBI.

W trakcie tej imprezy uczestniczyliśmy w wielu interesujących wykładach prowadzonych przez m.in.: Prezydenta VEUKO Pana Roberta Salvata oraz Pana Ladislava Pavlika.

Impreza przygotowana była w bardzo profesjonalny sposób i przypominała małe targi zduńskie w Wels. Firmie J&R INSPIRE życzymy wielu sukcesów, a polskim firmom tak samo wiele tak interesujących spotkań.


Galeria