Aktualności

Targi KOK Wels 2014

  08-02-2014
Targi KOK Wels 2014

Tegoroczny wyjazd na międzynarodowe targi zduńskie obfitował w wiele nowych doświadczeń i zacieśniania więzi pomiędzy firmą GODKOWIE a klientami oraz naszymi partnerami. Organizatorem targów jest austriackie stowarzyszenie zdunów Kachelofenverband, których stoisko odwiedziliśmy podczas 3-dniowch targów.

Jednym z najbardziej okazałych stoisk wykazała się firma HOXTER. Szef firmy Pan Petr Banasinski szkolił naszych klientów, którzy z zainteresowaniem zadawali pytania, dyskutowali. Hoxter stworzył również punkt gastronomiczny na swoim stoisku, który był bardzo oblegany. To tam rozgrywały się najważniejsze rozmowy i zacieśniały stosunki partnerskie.

Odwiedziliśmy również naszego wieloletniego partnera - firmę ORTNER, gdzie cały czas kręciło się wielu zainteresowanych. Stoisko wywarło na nas ogromne wrażenie.

Na stoisku RATHa wraz z Panem Waldemarem Miłkiem podziękowaliśmy za materiały do budowy kominka w Betlejem/Jaworzno. Pan Manfred Tauchner z RATHa otrzymał ręcznie robione aniołki ceramiczne. Zrobiło się bardzo milo;)

SOMMERHUBER jak zawsze zachwycił nas elegancją nowej gamy kafli. Podoba nam się styl i konsekwencja firmy w budowaniu swojej marki.

Ogromne zainteresowanie naszych klientów wzbudził piec kuchenny, wybudowany u nas w firmie. Piec eksponował produkty firmy PISLA - Vertex. Czarne drzwiczki kontrastowały z białymi kaflami firmy GROCHOWSKI. Piec ostatecznie jest u nas w siedzibie firmy na ekspozycji. Zapraszmy do obejrzenia na żywo!

Odwiedziliśmy również stoiska innych naszych partnerów: CB-tec oraz GAST.

Stoisko programu PaletteCAD było chętnie odwiedzane ze względu na technologiczne podejście, dla klientów zaoferowano monitory 3d, monitory interaktywne. Gratulacje za innowacyjne podejście.

Zaplanowaliśmy z naszymi klientami zwiedzanie kaflarni SOMMERHUBER w Steyr. Wszyscy byli pod wrażeniem, każdy piec był ciepły i emanowało pozytywnymi emocjami. Na ekspozycji znaleźliśmy szklaną mapę świata, która przedstawiała miejsca, gdzie postawione zostały piece SOMMERHUBER.

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy przyniósł nam i naszym klientom wiele korzyści. Otrzymali oni od nas kupony rabatowe na wybrane produkty naszych partnerów. Jesteśmy zadowoleni, zainspirowani nowościami i dziękujemy za wspólny wyjazd.


Galeria