Aktualności

Relacja z targów KOK 2013 - Wels

  07-03-2013
Relacja z targów KOK 2013 - Wels

W związku z wieloma zapytaniami o naszych odczuciach po wizycie na targach KOK 2013 w Wels - Austria oraz wieloma osobami, które niestety nie mogły w nich uczestniczyć, przedstawiamy informacje oraz zdjęcia na temat stoisk firm, które reprezentuje firma GODKOWIE na rynku polskim.

Ortner - na stoisku prezentowano m.in. nowe kształtki, do budowy których nie ma potrzeby używania zapraw i klejów.

Podczas pierwszego dnia targów, na stoisku jako dodatkową atrakcją okazały się odbywające się pokazy taneczne w regionalnych strojach typowych do regionu Wachau.

Rath - na stoisku prezentowano m.in. nowe szamotowe palenisko - Biopalenisko plus oraz dnia 31.01.2013 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego.

Sommerhuber - Poza nowym deseniem kafli zaprezentowano również nowe łukowe kształty kafli. Jak zawsze firma Sommerhuer pokazała się od pozytywnej strony innowacyjności i elegancji.

CB - tec - również miało swoje stosika.

WGS - jako wiodący producent drzwiczek zaprezentowano wiele wariantów drzwiczek wysokiej jakości.

Gast - jak co roku zaprezentowano cały szereg ekskluzywnych pieców kuchennych.

HOXTER - na stoisku zaprezentowano z nowości m.in. wkłady narożne z podwójnym przeszkleniem, model wkładu ECKA 90/40/40, regulacja ABRA 6, drzwiczki piecowe GT 70/40/38.

Vertex = PISLA - firma Godkowie jako nowy wyłączny przedstawiciel na rynek polski przygotowała katalog produktów PISLA w j. polskim.

Dodatkowo, z uwagi na bardzo dobry nasz kontakt z Austriackim Stowarzyszeniem Zdunów odwiedziliśmy kilkakrotnie ich stoisko.
Na stoisku można było przyjrzeć się m.in. pracy w programie kalkulacyjnym.

Dodatkowo bardzo interesujący okazał się konkurs zduński (na żywo), w którym wzięło udział sześciu zdunów w tym jedna kobieta.


Galeria