Hoxter GmbH

Tarasowe paleniska ogrodowe SUNWOOD

 

Sunwood Marino

Sunwood Marino jest przenośnym kominkiem tarasowym o nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwie. Przyjemny w użytkowaniu, idealnie nadaje się dla branży hotelarskiej. Błogie ciepło i atrakcyjny wygląd tego kominka sprawią, że nawet podczas chłodniejszych wieczorów będziesz mieć pełen taras. Nie musisz się martwić jego obsługą. Jedna butla z gazem wystarcza na wiele godzin. Sunwood Marino jest również jednym z najbezpieczniejszych produktów w swojej klasie.

Niezawodna konstrukcja

Jakość, bezpieczeństwo, wygoda; podczas projektowania pomyślano absolutnie o wszystkim. Butla z gazem została umieszczona za drzwiczkami, aby nie była na widoku i nie psuła wrażeń estetycznych. Z łatwością możesz samodzielnie regulować wysokość płomieni oraz bez trudu włączać i wyłączać kominek. Aby chronić sprzęt, dostarczany jest również odpowiedni pokrowiec. Marino jest solidnie wykonany – posłuży Ci długie lata. To niezawodna konstrukcja prosto z Holandii!

We wszystkich kolorach RAL

Sunwood Marino występuje standardowo w kolorze czarnym. Kiedy na zewnątrz zaczyna się ściemniać lub zapada zmrok, czarny kolor przestaje rzucać się w oczy i jedynie płomienie są widoczne. Ogień jest wtedy w centrum uwagi; może Cię ogrzać lub iskrzyć się delikatnie w tle… Jednak wolisz kolor? Chcesz, aby kominek pasował do kolorystyki mebli ogrodowych lub był zgodny z kolorami firmowymi? Na życzenie Sunwood Marino może zostać pokryty dowolnym kolorem z palety RAL.


Galeria