Sommerhuber GmbH

PISLA: Drzwiczki, piekarniki, płyty

Wywodząca się z Finlandii firma Pisla zajmuje się produkcją drzwiczek do wkładów kominkowych, pieców, pieców chlebowych, pieców do wypieku mięs i pizzy, wyczystek, płut kuchennych i piekarników, rusztów, szybrów oraz innego uzupełniającego asortymentu. Wieloletnia tradycja budowy pieców kumulacyjnych, kaflowych oraz kominków sprawiła, że fińska firma Pisla stała się znanym i cenionym producentem asortymentu do budowy pieców w Skandynawii, Rosji oraz Europie Zachodniej.

Oferta Pisla  www.pisla.fi

Drzwiczki kominkowe i piecowe

Regulacja dopływu powietrza, która jest częścią wszystkich drzwiczek umożliwia ustawienie optymalnego poziomu powietrza do spalania i tym gwarantuje czyste i efektywne spalanie. Szyby drzwiczek są wyprodukowane z w pełni transparentnego, ceramicznego szkła. Drzwiczki Pisla to nie tylko funkcjonalność, ale też piękny wygląd.

Płyty kuchenne i piekarniki
Ruszty, szybry i klapy rozpałowe

W szerokim asortymencie Pisli znajdują się ceramiczne i żeliwne płyty kuchenne oraz piekarniki do pieczenia. Na etapie produkcji wszystkie produkty przechodzą indywidualną kontrolę, co gwarantuje ich wyjątkową jakość oraz trwałość.

Akcesoria kominkowe

Kominki i piece nie mogą obejść się bez dodatkowych akcesoriów, takich jak np. łopatki do pieczenia, popiołu, pogrzebacze, widełki czy kosze na drewno. Stylowe akcesoria Pisla są doskonałym uzupełnieniem wnętrz.