Sommerhuber GmbH

KALFIRE G i GP: Wkłady kominkowe na gaz

Kominki gazowe firmy Kalfire, produkowne od 1981 roku, są efektem nieustannego dążenia do doskonałości stylu, technologii i funkcjonowania. W porównaniu do kominkowych na drewno, gazowe wkłady kominkowe Kalfire stają na wysokości zadania jak żadne inne. Jakość barwy, jarzenia i wysokości płomieni w naszych gazowych wkładach kominkowych sprawia, że praktycznie niczym się one nie różnią od płomieni kominka opalanego drewnem.

Oferta Kalfire www.kalfire.com

 

Generator iskier i symulacja żaru

Generator naturalnych iskier to technologia dostępna opcjonalnie z wkładami kominkowymi wyposażonymi w palnik Prestige. Generator naturalnych iskier wytwarza małe iskry, które wydobywają się z płomieni i powoli wypalają się, tworząc niezwykle realistyczną symulację ognia opalanego drewnem. Istnieje możliwość wyposażenia zamkniętych kominków gazowych z palnikiem Prestige w oświetlenie diodowe LED w palenisku. W momencie aktywowania tej funkcji, natężenie oświetlenia stale zmienia się, idealnie naśladując żar typowy dla ogniska opalanego drewnem. Oświetlenie posiada trzy różne programy, które można konfigurować zależnie od upodobań.

Ekspresja ognia

Zamknięte gazowe wkłady kominkowe Kalfire wyróżniają się dzięki swojej czystej i doskonałej formie stylistycznej, która nie posiada ramy metalowej psującej efekt szkła. Umożliwia ona niezakłóconą obserwację ognia ze wszystkich stron. Kominki gazowe Kalfire doskonale współgrają z każdym wnętrzem i oferują optymalny widok płomieni.

Aplikacja iMatch

Gazowe kominki Kalfire posiadają możliwość zainstalowania odbiornika współpracującego ze specjalną aplikacją Kalfire, którą można pobrać bezpłatnie z internetowych sklepów z aplikacjami Apple lub Google (Android). Rozwiązanie to umożliwia sterowanie gazowym wkładem kominkowym za pomocą własnego smartfonu lub tabletu.

Sterowanie za dotknięciem przycisku

Sterowanie zdalne iMatch dostarczane w komplecie z każdym modelem umożliwia łatwe sterowanie swoim gazowym wkładem kominkowym. Wystarczy dotknięcie przycisku, aby włączyć lub wyłączyć wkład kominkowy albo wyregulować wysokość płomienia. Istnieje osiem ustawień standardowych oraz specjalne ustawienie ECO; jest to ustawienie energooszczędne, które automatycznie zmienia poziom płomienia, znacznie redukując zużycie gazu.

Easy Door System

Aby maksymalnie uprościć czyszczenie wkładu kominkowego, modele Kalfire posiadają system łatwej obsługi drzwi (Easy Door System). Czyszczenie szkła wkładu kominkowego jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Ten unikalny system pozwala na wyjęcie panelu szklanego poprzez wykonanie czterech prostych kroków. Nie są wymagane żadne narzędzia specjalne. Montaż ponowny drzwi po czyszczeniu jest równie łatwy.

Kilka rodzajów wnętrza

Wnętrze wkładu kominkowego wpływa na jego wygląd i przyjazny charakter. Działa ono jako tło paleniska zapewniające kontrast lub nawet odbijające i wzmacniające grę płomieni. Zamknięte kominki gazowe Kalfire są dostępne z trzema rodzajami wnętrz. Wszystkie gazowe wkłady kominkowe są oferowane standardowo z wnętrzem minimalistycznym z powierzchnią płaską.

 Galeria