Godkowie

KALFIRE: wkłady kominkowe na drewno

Każdy standardowy model kominka na drewno Kalfire można dostosować do swojego osobistego stylu i smaku. 

Oferta Kalfire www.kalfire.com

 

Clear View

Wkłady Kalfire wyróżniają się swoim przejrzystym designem, pozbawionym rozpraszającej metalowej ramy wokół szyby. Dzięki temu piękno płomieni można podziwiać z każdej strony. Ta wyjątkowa funkcja nazywana jest Clear View. Optymalne spalanie ognia utrzymuje szkło w czystości, zapewniając niezakłóconą widoczność płomieni. 

Pełna integracja

Kominki Kalfire doskonale harmonizują z każdym wnętrzem. Paleniska o prostych, minimalistycznych liniach płynnie wtapiają się w otoczenie, wzmacniając wrażenie otwartego kominka. 

Przyjazne dla środowiska

Kalfire oferuje jedne z najbardziej ekologicznych kominków na drewno na świecie. Ich szczelność i innowacyjna technologia zapewniają optymalne spalanie, co gwarantuje wysoką wydajność i minimalną emisję tlenku węgla (CO) i drobnych cząstek.

Easy Door System

Gdy wymagane jest czyszczenie, wkłady na drewno Kalfire można łatwo otworzyć za pomocą unikalnego mechanizmu obsługiwanego przez ukryty uchwyt. Po obróceniu uchwytu o 180° w lewo panel przechyla się do przodu (modele frontowe oraz tunelowe dwustronne). Pozwala to wytrzeć wnętrze szyby z wszelkich zabrudzeń, które wpadają bezpośrednio do ognia, utrzymując w czystości zewnętrzne palenisko. W modelach narożnych i trójstronnych szyba przesuwa się do przodu, zapewniając łatwy dostęp do całej wewnętrznej powierzchni. W obu przypadkach czyszczenie kominka nigdy nie było tak proste.

Kilka rodzajów wnętrza

Wnętrze wkładu kominkowego wpływa na jego wygląd i przyjazny charakter. Działa ono jako tło paleniska zapewniające kontrast lub nawet odbijające i wzmacniające grę płomieni. Zamknięte kominki gazowe Kalfire są dostępne z trzema rodzajami wnętrz. Wszystkie gazowe wkłady kominkowe są oferowane standardowo z wnętrzem minimalistycznym z powierzchnią płaską.

Interaktywna cyfrowa broszura


Galeria