Godkowie

KALFIRE: Kominki elektryczne E-one

Kalfire E-one to kominek elektryczny dający niewiarygodnie realistyczne wrażenie ognia, bez emisji, który nie wykorzystuje energii kopalnej. Kominek, który można zainstalować w dowolnym miejscu. Płomienie są wyświetlane na ręcznie malowanych polanach drewna, przy użyciu opatentowanych technologii. To najbardziej zachwycający kominek elektryczny na rynku i technologiczne dzieło sztuki.

Oferta Kalfire www.kalfire.com

 

Stwórz własną wizję ognia

E-one, poprzez różne funkcje, daje możliwość stworzenia swojej własnej wizji ognia. Płomienie są wyświetlane jako hologram na prawdziwych, ręcznie malowanych ceramicznych polanach. Według swoich upodobań dostosować można wysokość płomieni, ich barwę i intensywność.

Nieograniczone możliwości

E-one działa całkowicie na energię elektryczną, nie zużywa paliw kopalnych i nie emituje żadnych zanieczyszczeń do naszego otoczenia. Co więcej, zużycie energii jest niskie. E-one można zainstalować w każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania, ponieważ nie wymaga podłączenia do komina czy gazu. 

Ciepło i dźwięk

Wrażenie realnego ognia podkreśla dźwięk trzaskającego drewna. Możesz wybrać odgłos drewna sosnowego – głośniejszego i bardziej trzaskającego przy paleniu – lub cichszego bukowego. Specjalnie opracowany element grzewczy Atmos Heating zapewnia przyjemne ciepło (dostępny jako opcjonalne wyposażenie).

Interaktywna cyfrowa broszura


Galeria