Sommerhuber GmbH

HASE: Piece kominkowe na drewno

Piece Hase produkowane są w 100% w Niemczech. Są zaprojektowane tak, aby wypełniały przestrzeń ponadczasowym pięknem. Powstają przy wykorzystaniu najnowocześniejszej techniki, bazując na solidnej, ręcznej pracy. Piece Hase są ekonomiczne, ponadczasowe, piękne i wytrzymałe.

Oferta Hase www.hase-piecekominkowe.pl

Ponadczasowość

Piece Hase są tak zaprojektowane, aby wypełniały przestrzeń ponadczasowym pięknem. Za swój design zdobywają nagrody przyznawane przez niezależne jury. 

Ręcznie wykonane

Każdą płytkę ceramiczną do naszych pieców kominkowych wykonujemy ręcznie, z ogromną starannością przy formowaniu, suszeniu i wypalaniu. Każdy kafel to dzieło sztuki, stworzone z pasją.

Regionalne

Piece Hase produkowane są w 100% w fabryce Niemczech. Hase zna więc swoje piece w najdrobniejszych szczegółach – od pierwszego szkicu po pierwszy zjawiskowy ogień.

Długofalowe działanie

Piece charakteryzują się bardzo małym zużyciem drewna. Dzięki skuteczności na poziomie około 80 procent są one wzorowe. Drewno, spalane w nowoczesnym piecu Hase, uwalnia tylko niewielką ilość dwutlenku węgla i nie pozostawia prawie żadnego popiołu.

Przyjazne dla środowiska

Piece firmy Hase dzięki dobrej technice spalania nie wymagają zastosowania filtrów na drobny pył. Spalanie drewna odbywa się w sposób tak wydajny, że ilość drobnego pyłu i wskaźniki CO kształtują się dalece poniżej wymaganych wartości granicznych.

Czystość

W każdym piecu Hase tlen prowadzony jest dokładnie tam, gdzie jest on zużywany – przez inteligentny system kanałów powietrznych, projektowany specjalnie dla każdego modelu pieca. Dzięki regulatorom dopływu powietrza można w dokładny sposób sterować wielkością płomienia.

Piękno

W piecach Hase płonie ogień w swojej najpiękniejszej postaci, wyeksponowany dzięki wypracowanej i przemyślanej technice spalania, dostosowanej optymalnie do danego kształtu pieca. Szyby do pieców pozostają czyste – w przypadku dużych form geometrycznych stanowi to nie lada wyzwanie, opanowane do perfekcji.


Galeria