Godkowie

HAFNERTEC: Materiały akumulacyjne

Hafnertec zajmuje się tworzeniem tradycyjnych kominków. Firma nieustannie rozwija nowe koncepcje i technologie, które sprawiają, że spalanie drewna jest jeszcze wydajniejsze i przyjazne dla środowiska. Wszystkie produkty Hafnertec powstają w całości w Austrii z materiałów najwyższej jakości. W swojej działalności Hafnertec łączy tradycyjną wiedzę, współczesną technologię i nowoczesny design.

Oferta Hafnertec  www.hafnertec.com

Płyty akumulacyjne

Płyty akumulacyjne KSS mają szerokie zastosowanie w branży kominkowo-zduńskiej. Ich zastosowanie zwiększa możliwości akumulacyjne kominków i pieców. Płyty mają wysoką gęstość. Do obudowy zewnętrznej idealnie nadają się płyty konstrukcyjne o grubości 25-30 mm. Do budowy hipokausta można zastosować płyty o grubości 15 lub 20 mm. Zastosowanie technologii prasowania sprawia, że płyty są wykonane niezwykle dokładnie. Zaawansowany proces produkcyjny sprawia, że płyty KSS mogą pochwalić się doskonałą przyczepnością kleju i tynku.

Kleje, zaprawy, tynki

Kleje, zaprawy i tynki firmy Ortner przeznaczone są do stosowania w branży kominkowo-zduńskiej. Zaprawy charakteryzują się odpornością na działanie wysokich temperatur, a tynki dobrą przewodnością cieplną i wysoką wytrzymałością powierzchni