Sommerhuber GmbH

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG

 

Odkryj Egga

Big Green Egg jest najpopularniejszym grillem kamado, stworzonym z najlepszych materiałów ceramicznych. Tworzymy piękne wspomnienia od 1974 roku i nie zamierzamy przestawać. Big Green Egg to wzorzec kamado. To Evergreen.

Wędź, piecz, gotuj i grilluj

EGG to coś więcej niż tylko grill – to kompletne urządzenie do gotowania na świeżym powietrzu, w którym można upiec pizzę, wędzić ryby, wolno piec mięso i robić wiele innych rzeczy, podobnie jak w zwykłym piekarniku. Możliwości kulinarne Big Green Egg-a są nieograniczone.

Sekret Egga

Na czym polega sekret ceramicznego grilla EGG? Jest to tak naprawdę kombinacja kilku rzeczy. To ceramika, która odbija ciepło, generując przepływ powietrza, sprawiając, że składniki i potrawy stają się wyjątkowo delikatne. To doskonała cyrkulacja powietrza, która zapewnia, że potrawy gotują się równomiernie oraz w odpowiedniej temperaturze.

Modułowa przestrzeń

Czy masz Big Green Egg Large lub XLarge, a może MiniMax ? Rozpocznij od ustawienia ramy i powoli rozszerz ją za pomocą regałów, półek i innych dodatków. Jeśli potrzebujesz dużej powierzchni roboczej, modułowy system jest tak samo wszechstronny jak sam EGG. Konfigurację oraz twój styl miejsca pracy na zewnątrz można również dostosować do własnych upodobań i wymagań.

Fan Shop

Prawdziwy miłośnik oryginalnego grilla ceramicznego kamado BIG GREEN EGG zawsze będzie się wyróżniał swoją pasją do jedzenia i tym, że woli spędzać czas przy ceramicznym grillu Big Green Egg. Ale może go też zdradzić EGGowa bluza z kapturem czy skarpety... ;-) Zabawne, funkcjonalne i oryginalne akcesoria BGE można znaleźć w nowym sklepie internetowym dla fanów www.fanshop.biggreenegg.eu (wybrane gadżety także w w naszym sklepie internetowym www.pieczeniedomowe.pl w zakładce Grille ceramiczne Big Green Egg).

 

 


Galeria